UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację przepraszam, być może zmienili ?? Wcześniej było podane, że zaczynamy sezon od wyjazdu z Lechem II. https://mobi.portel.pl/artykul/112464.na-poczatek-kolejorz.html - proszę bardzo, było podane, że na wyjeździe później to zaktualizowano.
Pijak z prostej