UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację przepraszam, być może zmienili ?? Wcześniej było podane, że zaczynamy sezon od wyjazdu z Lechem II. https://mobi.portel.pl/artykul/112464.na-poczatek-kolejorz.html - proszę bardzo, było podane, że na wyjeździe później to zaktualizowano.

Pijak z prostej

Anuluj