75
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za to, że Rosja dba o swoich obywateli.
(2019.06.26)
Prawactwo? Przecież Konfederacja chce żyć w zgodzie z Rosją i otworzyć granice na handel i turystykę. Chyba nie nazywasz prawicą tych skrajnych socjalistów, którzy teraz rządzą w Polsce?
(2019.06.26)
Kiedy Niemcy przeprosiły Polskę za cokolwiek, przypomnij mi? Kiedy Polska dostała od nich reparacje za napaść, zrujnowanie całego kraju i wymordowanie 6 mln obywateli? Amerykanie grożą nam i rozkazują w sprawie nienależnych roszczeń za mienie bezspadkowe, zaatakowały Irak, Libię, Syrię, Koreę i wiele innych krajów, a teraz nakłaniają do wojny z przyjaznym Polsce Iranem, tego już pisowski trollu nie widzisz?
(2019.06.26)
ale co ta odpowiedź niby zmienia tłuku? masz karteczkę i potem bez niej wracasz z wyjazdu i żadna wiza nic tu nie zmieni, karteczka najważniejsza jest, nie ma karteczki do Rosji nie wjedziesz, karteczki może niech dają elektroniczne albo nie takim tłumom jak ty mazakiem na czole wypisują ile osób jest w aucie
Etui (2019.06.26)
osoby co tam jeżdżą należy wpisywać i nie wpuszczac spowrotem, niech w tym ruskim raju sobie żyją i się w końcu pozbędziemy putinowskiej psiarni w Polsce, jest tych farbowanych lisów sporo
tłustsze (2019.06.26)

info

2  
  10
jak to fajnie być głupim i pleść co ślina na język przyniesie. Nie ma żadnego wstydu, zastanowienia. Można po tym spokojnie pić piwo i śmiać się, że te "elyty" są zrozpaczone.
(2019.06.26)

info

1  
  0
To zle, ma o nich nie dbać właśnie, żeby Rosja była słaba, a Polska silna. Wtedy można bić brawo.
(2019.06.26)
Jak to kiedy? Każdy kanclerz, który tu przyjeżdżał po 1989 roku przepraszał. O reparacjach nic nie pisałem, ale częściowe reparacje to uzyskanie przez Polskę ziem Zachodnich, chociaż to mało, dodatkowo fundacja polsko-niemieckie pojednanie wypłacała odszkodowania robotnikom przymusowym, co prawda to grosze, ale coś wypłacili w przeciwieństwie do Rosji. Mój dziadek dostał kilka tysięcy marek ok 2000 roku.
Zen (2019.06.26)
Przepraszał, a to dobre. Puste słowa nic nie kosztują. Połechtał Cię po uchu, ale dalej nic z tego nie masz. A gdzie zadośćuczynienie?
(2019.06.27)
Od zawsze Niemcy I Rosjanie dogadywali sie przeciwko Polakom ,ja osobiscie ksiedzu sie nie dziwie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.27)