UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy Niemcy przeprosiły Polskę za cokolwiek, przypomnij mi? Kiedy Polska dostała od nich reparacje za napaść, zrujnowanie całego kraju i wymordowanie 6 mln obywateli? Amerykanie grożą nam i rozkazują w sprawie nienależnych roszczeń za mienie bezspadkowe, zaatakowały Irak, Libię, Syrię, Koreę i wiele innych krajów, a teraz nakłaniają do wojny z przyjaznym Polsce Iranem, tego już pisowski trollu nie widzisz?