UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak to fajnie być głupim i pleść co ślina na język przyniesie. Nie ma żadnego wstydu, zastanowienia. Można po tym spokojnie pić piwo i śmiać się, że te "elyty" są zrozpaczone.
jak to fajnie być głupim i pleść co ślina na język przyniesie. Nie ma żadnego wstydu, zastanowienia. Można po tym spokojnie pić piwo i śmiać się, że te "elyty" są zrozpaczone.