UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

osoby co tam jeżdżą należy wpisywać i nie wpuszczac spowrotem, niech w tym ruskim raju sobie żyją i się w końcu pozbędziemy putinowskiej psiarni w Polsce, jest tych farbowanych lisów sporo

tłustsze

Anuluj