UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
osoby co tam jeżdżą należy wpisywać i nie wpuszczac spowrotem, niech w tym ruskim raju sobie żyją i się w końcu pozbędziemy putinowskiej psiarni w Polsce, jest tych farbowanych lisów sporo
tłustsze
osoby co tam jeżdżą należy wpisywać i nie wpuszczac spowrotem, niech w tym ruskim raju sobie żyją i się w końcu pozbędziemy putinowskiej psiarni w Polsce, jest tych farbowanych lisów sporo
tłustsze