UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale co ta odpowiedź niby zmienia tłuku? masz karteczkę i potem bez niej wracasz z wyjazdu i żadna wiza nic tu nie zmieni, karteczka najważniejsza jest, nie ma karteczki do Rosji nie wjedziesz, karteczki może niech dają elektroniczne albo nie takim tłumom jak ty mazakiem na czole wypisują ile osób jest w aucie
Etui