Wybrany wątek opinii

Za to, że Rosja dba o swoich obywateli.
(2019.06.26)
To zle, ma o nich nie dbać właśnie, żeby Rosja była słaba, a Polska silna. Wtedy można bić brawo.
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy