Wybrany wątek opinii
Za to, że Rosja dba o swoich obywateli.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
To zle, ma o nich nie dbać właśnie, żeby Rosja była słaba, a Polska silna. Wtedy można bić brawo.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2