UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy Niemcy przeprosiły Polskę za cokolwiek, przypomnij mi? Kiedy Polska dostała od nich reparacje za napaść, zrujnowanie całego kraju i wymordowanie 6 mln obywateli? Amerykanie grożą nam i rozkazują w sprawie nienależnych roszczeń za mienie bezspadkowe, zaatakowały Irak, Libię, Syrię, Koreę i wiele innych krajów, a teraz nakłaniają do wojny z przyjaznym Polsce Iranem, tego już pisowski trollu nie widzisz?