UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawactwo? Przecież Konfederacja chce żyć w zgodzie z Rosją i otworzyć granice na handel i turystykę. Chyba nie nazywasz prawicą tych skrajnych socjalistów, którzy teraz rządzą w Polsce?


Anuluj