UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawactwo? Przecież Konfederacja chce żyć w zgodzie z Rosją i otworzyć granice na handel i turystykę. Chyba nie nazywasz prawicą tych skrajnych socjalistów, którzy teraz rządzą w Polsce?
Prawactwo? Przecież Konfederacja chce żyć w zgodzie z Rosją i otworzyć granice na handel i turystykę. Chyba nie nazywasz prawicą tych skrajnych socjalistów, którzy teraz rządzą w Polsce?