Wybrany wątek opinii

Zamykaj ruski trolu... Brawo mam bić? Za co? Za co Gruzję czy Ukrainę?!
(2019.06.26)
Za to, że Rosja dba o swoich obywateli.
(2019.06.26)
A ciebie to mozna za Jedwabne i pogrom kielecki, co nie?
(2019.06.29)
Powrót do komentarzy