Wybrany wątek opinii
Zamykaj ruski trolu... Brawo mam bić? Za co? Za co Gruzję czy Ukrainę?!
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
Za to, że Rosja dba o swoich obywateli.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A ciebie to mozna za Jedwabne i pogrom kielecki, co nie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0