Wybrany wątek opinii
Jak to kiedy? Każdy kanclerz, który tu przyjeżdżał po 1989 roku przepraszał. O reparacjach nic nie pisałem, ale częściowe reparacje to uzyskanie przez Polskę ziem Zachodnich, chociaż to mało, dodatkowo fundacja polsko-niemieckie pojednanie wypłacała odszkodowania robotnikom przymusowym, co prawda to grosze, ale coś wypłacili w przeciwieństwie do Rosji. Mój dziadek dostał kilka tysięcy marek ok 2000 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Przepraszał, a to dobre. Puste słowa nic nie kosztują. Połechtał Cię po uchu, ale dalej nic z tego nie masz. A gdzie zadośćuczynienie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0