75
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.
Zen (2019.06.27)
Jak swiat,swiatem Rusek,Polakowi nie byl I nie bedzie bratem.Im bardziej mowi o pokoju tym bardziej sie zbroi.To mowila moja matka rocznik 1916 I ktora urodzlla sie w Wilnie,ktora zaznala jaki to miod nasi sasiedzi ze wschodu.Czy my musimy co jakis czas obrywac od nich po tylku ,by to zrozumiec??? Pozdro naiwniacy Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.27)

info

3  
  3
@Dodawaj - Ortografia sie, kłania. Radził bym WZIOŚC korepetycje zanim siadziesz do klawiatury
(2019.06.27)
Widać że, byłeś widziałeś znawca !
drugseba (2019.06.27)
A ciebie to mozna za Jedwabne i pogrom kielecki, co nie?
(2019.06.29)