A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.
Jak swiat,swiatem Rusek,Polakowi nie byl I nie bedzie bratem.Im bardziej mowi o pokoju tym bardziej sie zbroi.To mowila moja matka rocznik 1916 I ktora urodzlla sie w Wilnie,ktora zaznala jaki to miod nasi sasiedzi ze wschodu.Czy my musimy co jakis czas obrywac od nich po tylku ,by to zrozumiec??? Pozdro naiwniacy Garbusiarz cyklista
@Dodawaj - Ortografia sie, kłania. Radził bym WZIOŚC korepetycje zanim siadziesz do klawiatury
Widać że, byłeś widziałeś znawca !
A ciebie to mozna za Jedwabne i pogrom kielecki, co nie?