A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@sdsd - Chyba byłeś tam za Chruszczowa. .. Ta decyzja spowoduję dynamiczny rozwój Kaliningradu - będzie taki II Hong Kong.
Ponadto turyści z całego świata świadczyć będą o pokojowym nastawieniu i otwarciu Rosji i swoistą tarcze ochronna przed atakiem USA i Polski. Całą doktrynę wojenna USA i Polski szlag trafi. Płacić będziemy za żołnierzy USA itp którzy będą na ' wczasach" w Polsce, oraz już nie przydatne F-35.. .a forty Trampy będziemy musieli przebudować na skanseny z Dzikiego Zachodu. .. Amen
za darmo od ruskich to nikt jeszcze nigdy nic nie dostał prócz kijem po plecach, te darmowe wizy to jakaś pułapka, pewnie chodzi na zainfekowanie wirusami sprzetu, może KGB ma plan zbotowania kompów i telefonów, może chodzi na ich blkowanie np żeby nie odbierały informacji alarmowych od polskich władz, na pewno nie chodzi o turystykę bo obwód nie posiada nawet szczatkowej bazy turystycznej, nie ma tam dosłownie nic, po plażach jeżdża poduszkowce z wojskiem i nie przejmują się plażowiczami, pływac też nie zabradzo bo port wojenny itd, zastanowiłbym się z 1000 razy zanim bym ściagnął na swój sprzęt chocby jeden plik z Rosji, kraju zarządzanego przez byłego KGB-owca, dla którego zestrzelić samolot pasażerki z 450 ludzmi jadącymi na wakacje to jak splunąc
ile kopiejek za takie głupoty płacą? bo to jest lepsze niż oglądanie kabaretów te twoje wpisy, rzuć to i zacznij pracować w branży rozrywkowej kolego, masz talent
Tak powinna wyglądać Wyspa Spichrzów w Elblągu, Prezydencie za przeproszeniem. .. Wróblewski. ..
Wołodia Putin zrobił idiotów (przyznać wszak trzeba, że nawet specjalnie starać się nie musiał;) z rusofobów z PO-PiS (z oszołomem Błaszczakiem na czele) i pobił ich własną, wizową bronią:) Nie mogą mu tego ruchu darować dyplomatyczni ignoranci oraz jankeskie podnóżki więc wylewa się od rana PO-PiSowy, rusofobiczny i ksenofobiczny hejt matołectwa w komentarzach. Znaczy - Wowka celnie ugodził w miętkie nadwiślańskie zadęcie, kompleksy, serwilizm i głupotę:)
Jak nie do pomyślenia- w Pasłęku jest kościół dzielony między 2 wyznania, więc nie gadaj głupot.
największego mega giga oszołoma to zrobił Putler z Was Kotliński, zasr....cie internet , idźcie stond, a kysz, a kysz
Putin już nie raz gadał że zbuduje kurorty wczasowe już na Krymie miał zbudować i w Soczi, a po igrzyskach są tam pustki, ciekawe skąd weźmie te tlumy turystów i co oni tam będą oglądać. Skoro w Polsce jest nieporównywalnie lepsza oferta turystyczna, jest więcej atrakcji i ogrom zabytków. A tam? Kupa wojska i wszędzie przepustki. Ale w sumie te wizy bezpłatne i tak będą korzystne. Zalew odżyje i ruch statków pasażerskich może do Rosji i z Rosji do Elbląga.
@Zen - Ale to Ewangelicy i Prawosławni, to się dla KRK nie liczy
@Zen - Typowa PiSowska ignorancja, zakrzykiwanie rzeczywistości propagandowym bełkotem i brak znajomości rzeczy - z Kaliningradu władze rosyjskie robią europejską wizytówkę kraju i będą tam w kolejnych latach inwestować duże środki, m. in. w hotele, kasyna, port i biznes turystyczny. W Kaliningradzie można zobaczyć katedrę na wyspie Knipawie (Ostrov Kanta), z muzeum i mauzoleum Immanuela Kanta, miejskie fortyfikacje – baszty Wrangel, Kościół Królowej Luizy (teatr lalek), Bazar Centralny czy oceanarium. Od lat Kaliningrad jest celem turystów okołobałtyckich, w tym przede wszystkim z Niemiec, którzy nie marudzą i opowiadają bredni, jak polskie malkontenctwo, tylko zostawiają duży szmal w mieście i jego turystycznych atrakcjach. I dzięki temu OK się bogaci, podczas gdy Elbląg i przylegle do granicy ośrodki tracą pieniądze z powodu idiotycznej polityki nienawiści rusofobicznego oszołomstwa z PO-PiS.