UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Putin już nie raz gadał że zbuduje kurorty wczasowe już na Krymie miał zbudować i w Soczi, a po igrzyskach są tam pustki, ciekawe skąd weźmie te tlumy turystów i co oni tam będą oglądać. Skoro w Polsce jest nieporównywalnie lepsza oferta turystyczna, jest więcej atrakcji i ogrom zabytków. A tam? Kupa wojska i wszędzie przepustki. Ale w sumie te wizy bezpłatne i tak będą korzystne. Zalew odżyje i ruch statków pasażerskich może do Rosji i z Rosji do Elbląga.
Zen