UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Putin już nie raz gadał że zbuduje kurorty wczasowe już na Krymie miał zbudować i w Soczi, a po igrzyskach są tam pustki, ciekawe skąd weźmie te tlumy turystów i co oni tam będą oglądać. Skoro w Polsce jest nieporównywalnie lepsza oferta turystyczna, jest więcej atrakcji i ogrom zabytków. A tam? Kupa wojska i wszędzie przepustki. Ale w sumie te wizy bezpłatne i tak będą korzystne. Zalew odżyje i ruch statków pasażerskich może do Rosji i z Rosji do Elbląga.

Zen