75
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiemy wszyscy doskonale, że na wschodzie czy na zachodzie przyjaciół nie mamy, zresztą tak było i jest od setek lat. Lepiej sami postarajmy się, aby nie szukać żadnych przyjaciół tylko liczyć na siebie samych.
(2019.06.26)
To nasi celnicy się obraża będą musieli pracować lenie śmierdzące to dopiero będą kolejki
Kierowca75 (2019.06.26)
Poszli won cccp.
(2019.06.26)

info

6  
  19
@Kierowca75 - bo tak będzie, zgadzam się.
(2019.06.26)
O kucze kucze kucze musze sybko odwalić siano w stodole i odpalić moje pasaretti i ruszam na granice juhuuuuuuuuuuu !!!!!!
Cysterniak (2019.06.26)

info

3  
  3
Brawo Władimir !!! Nareszcie utrzemy nos Błaszczakowi !!!Nasi celnicy nic nie muszą sprawdzać. Towarzysze rosyjscy będą mieli więcej roboty, ale sobie poradzą. Wiza elektroniczna, paszport rzut oka na zdjęcie i wio w Kaliningdskuju obłaść. Bohdan nastawiaj już zacier na Twoje wspaniałe napoje " energetyczne " !!! Wracamy do normalności ! Widzicie ! Przekop dostaje już w d. .. pę. Europa bedzie walic tlumnie, aby zobaczyć socjalizm w naturze. A jak Władimir wybuduje mariny, hotele i knajpy w Bałtijsku i Kaliningradzie to do Elblaga przekopem przepłynie raz Jarosław z Błaszczakiem i to bedzie na tyle. ..
(2019.06.26)
Zwiedzaj samo miasto, odbudowane budynki jak te na zdjęciu, przepiękny kościół z grobem Kanta, gdzie 3 wiary mają swoje msze ( w Polsce nie do pomyślenia ) nowa cerkiew w centrum, muzeum bursztynu, no i koniecznie Zielonogradsk mały Sopot z pomnikiem Mickiewicza i promenadą nad wysokim klifem. No i wódeczka, " Pszeniczna" abjazatielno. .. Tow. Jura.
(2019.06.26)
a teraz rodzi się pytanie po co komu te wizy skoro cały ten obwód to bidna z nędza i nic tam ciekawego nie ma pócz obserwoania syfu i zacofania, to dla naukowców chyba wyjazdy i dla tych co się kontrabandą zajmują
sdsd (2019.06.26)
zainstalujecie soebie ruskie oprogramowamie w telefonach a potem wam nieznani sprawy konta poczyszczą w bankach i będziecie mieli ruskie elektroniczne wizy
bezpiecesa (2019.06.26)

info

9  
  6
ściągnięcie sobie czegoś na telefon od ruskich to tak jakby odbyc stosunek z chora na syfilis z nadzieją, że się nie zarazisz,
dobrarada (2019.06.26)

info

11  
  3