UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ile kopiejek za takie głupoty płacą? bo to jest lepsze niż oglądanie kabaretów te twoje wpisy, rzuć to i zacznij pracować w branży rozrywkowej kolego, masz talent

cassa

Anuluj