Wybrany wątek opinii

Wołodia Putin zrobił idiotów (przyznać wszak trzeba, że nawet specjalnie starać się nie musiał;) z rusofobów z PO-PiS (z oszołomem Błaszczakiem na czele) i pobił ich własną, wizową bronią:) Nie mogą mu tego ruchu darować dyplomatyczni ignoranci oraz jankeskie podnóżki więc wylewa się od rana PO-PiSowy, rusofobiczny i ksenofobiczny hejt matołectwa w komentarzach. Znaczy - Wowka celnie ugodził w miętkie nadwiślańskie zadęcie, kompleksy, serwilizm i głupotę:)
RobertKoliński (2019.06.26)
największego mega giga oszołoma to zrobił Putler z Was Kotliński, zasr....cie internet , idźcie stond, a kysz, a kysz
Dodawaj (2019.06.26)
Oj a w czym Putin pobił Polaków Panie Robercie? Przecież dla Polaków to będzie korzystne, bo będą mieć darmową wizę? Pewnie Władimir chce przyciągnąć turystów, bo gospodarka Rosji kuleje i nie może sobie ciągle pozwolić na sankcje odwetowe, bo gospodarka mu padnie, a przecież Rosja jest ponad 50 razy większa od Polski, ma wszytkie surowce w tym ropę i gaz, a jej PKB jest zaledwie 3 razy większe od polskiego. Jakby tym krajem zarządzali rozsądni ludzie to Rosja powinna być najbogatsza na świece, a tak nie jest. To o czymś świadczy.
Zen (2019.06.26)
@Dodawaj - Ortografia sie, kłania. Radził bym WZIOŚC korepetycje zanim siadziesz do klawiatury
(2019.06.27)
Powrót do komentarzy