UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wołodia Putin zrobił idiotów (przyznać wszak trzeba, że nawet specjalnie starać się nie musiał;) z rusofobów z PO-PiS (z oszołomem Błaszczakiem na czele) i pobił ich własną, wizową bronią:) Nie mogą mu tego ruchu darować dyplomatyczni ignoranci oraz jankeskie podnóżki więc wylewa się od rana PO-PiSowy, rusofobiczny i ksenofobiczny hejt matołectwa w komentarzach. Znaczy - Wowka celnie ugodził w miętkie nadwiślańskie zadęcie, kompleksy, serwilizm i głupotę:)
RobertKoliński