Wybrany wątek opinii

Brawo Władimir !!! Nareszcie utrzemy nos Błaszczakowi !!!Nasi celnicy nic nie muszą sprawdzać. Towarzysze rosyjscy będą mieli więcej roboty, ale sobie poradzą. Wiza elektroniczna, paszport rzut oka na zdjęcie i wio w Kaliningdskuju obłaść. Bohdan nastawiaj już zacier na Twoje wspaniałe napoje " energetyczne " !!! Wracamy do normalności ! Widzicie ! Przekop dostaje już w d. .. pę. Europa bedzie walic tlumnie, aby zobaczyć socjalizm w naturze. A jak Władimir wybuduje mariny, hotele i knajpy w Bałtijsku i Kaliningradzie to do Elblaga przekopem przepłynie raz Jarosław z Błaszczakiem i to bedzie na tyle. ..
(2019.06.26)
Putin już nie raz gadał że zbuduje kurorty wczasowe już na Krymie miał zbudować i w Soczi, a po igrzyskach są tam pustki, ciekawe skąd weźmie te tlumy turystów i co oni tam będą oglądać. Skoro w Polsce jest nieporównywalnie lepsza oferta turystyczna, jest więcej atrakcji i ogrom zabytków. A tam? Kupa wojska i wszędzie przepustki. Ale w sumie te wizy bezpłatne i tak będą korzystne. Zalew odżyje i ruch statków pasażerskich może do Rosji i z Rosji do Elbląga.
Zen (2019.06.26)
@Zen - Typowa PiSowska ignorancja, zakrzykiwanie rzeczywistości propagandowym bełkotem i brak znajomości rzeczy - z Kaliningradu władze rosyjskie robią europejską wizytówkę kraju i będą tam w kolejnych latach inwestować duże środki, m. in. w hotele, kasyna, port i biznes turystyczny. W Kaliningradzie można zobaczyć katedrę na wyspie Knipawie (Ostrov Kanta), z muzeum i mauzoleum Immanuela Kanta, miejskie fortyfikacje – baszty Wrangel, Kościół Królowej Luizy (teatr lalek), Bazar Centralny czy oceanarium. Od lat Kaliningrad jest celem turystów okołobałtyckich, w tym przede wszystkim z Niemiec, którzy nie marudzą i opowiadają bredni, jak polskie malkontenctwo, tylko zostawiają duży szmal w mieście i jego turystycznych atrakcjach. I dzięki temu OK się bogaci, podczas gdy Elbląg i przylegle do granicy ośrodki tracą pieniądze z powodu idiotycznej polityki nienawiści rusofobicznego oszołomstwa z PO-PiS.
RobertKoliński (2019.06.26)
@RobertKoliński - no i chyba trzeba na lewicę znowu zagłosować. popisy i inni nic mądrego już nie zrobią. tylko, że lewica miała swój czas i tez go zmarnowała. ..
(2019.06.26)
Kurica nie ptica, SLD nie lewica, przypominam;)
RobertKoliński (2019.06.26)
Akurat członkowie UE nie muszą nigdzie jeździć, żeby zobaczyć socjalizm - mają go na codzień i to w swojej skrajnej postaci.
(2019.06.26)
Wolę, jak to piszesz "socjalizm UE", niż polskie zacofanie i wszechobecną wiarę w zabobony, obrazki, cuda na kiju.
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy