UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wołodia Putin zrobił idiotów (przyznać wszak trzeba, że nawet specjalnie starać się nie musiał;) z rusofobów z PO-PiS (z oszołomem Błaszczakiem na czele) i pobił ich własną, wizową bronią:) Nie mogą mu tego ruchu darować dyplomatyczni ignoranci oraz jankeskie podnóżki więc wylewa się od rana PO-PiSowy, rusofobiczny i ksenofobiczny hejt matołectwa w komentarzach. Znaczy - Wowka celnie ugodził w miętkie nadwiślańskie zadęcie, kompleksy, serwilizm i głupotę:)
RobertKoliński