75
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I bardzo dobrze. W sierpniu na pewno obwód odwiedzę. Dobrze, że w końcu bezproblemowo będzie można tam zawitać. A gadki szmatki hejterów mam gdzieś. Nie chcecie nie jedźcie, wolna wola.
Kkkkk1 (2019.06.26)

info

9  
  2
@RobertKoliński - no i chyba trzeba na lewicę znowu zagłosować. popisy i inni nic mądrego już nie zrobią. tylko, że lewica miała swój czas i tez go zmarnowała. ..
(2019.06.26)
Kurica nie ptica, SLD nie lewica, przypominam;)
RobertKoliński (2019.06.26)
Powód ? Należy finansowo wspomóc enklawę kaliningradzką.
ikiv (2019.06.26)

info

8  
  1
@Kierowca75 - śmierdzący leń i pasożyt, to tam jeździ.
(2019.06.26)
Oj Panie Robercie już tyle razy . mówiłem, że ja na PiS nie glosuję, bo dla mnie to partia lewicowa. Teraz wprowadzili 0 podatek dla ludzi do 26 roku życia zamiast całkowicie zlikwidować PIT. Pewnie teraz bedą ogłoszenia na elbląskich portalach zatrudnię do 26 roku życia a powyżej to już za stary, żeby pracować. Niedawno było do 30 roku, bo wtedy UP pokrywał składki to teraz będzie do 26 roku. A co do Kaliningradu to niech robią sobie co chcą mi to nie przeszkadza, to może nawet być korzystne dla Polski, bo turyści tam będą jechać przez Polskę. Tylko uważam, że w większości to są bujdy, bo o tej wizytówce Rosji to ja już słyszałem w 2004 roku jak Polska weszła do UE, że tam mają budować i jakoś niewiele tam pobudowali. A gdzie oni będą budować te kasyna i hotele, kurorty? W miejscu stacjonowania Iskanderów czy buław l? A może na pasach startowych ,,wozdusznych" sił albo w miejscu stacjonowania brygad pancernych. Przecież ciągle gadają w mediach, że będą zwiększać tam swoją obecność wojskową i rozbudowywać bazy wojskowe, to im zabraknie terenów na te hotele i kasyna. A tam gdzie ma być to delfinarium to przecież też jest poligon wojskowy. Co do portu to się zgodzę Panie Robercie, że ma szansę się rozwinąć, ale musi ruszyć ruch po Zalewie np promy z Elbląga do Obwdu i z Trójmiasta jak kiedyś. A rusofobia to nie ma tu nic do rzeczy, bo to Rosja napada ciągle na inne kraje i grozi Polsce przecież, a nie na odwrót. Tak jest Panie Robercie, jak zrozumieją, że Polska to niezależny kraj i może być w takich sojuszach jakie chce i takie bazy mieć u siebie jakie chce, to skończy się rusofobia. Proste.
Zen (2019.06.26)
Oj a w czym Putin pobił Polaków Panie Robercie? Przecież dla Polaków to będzie korzystne, bo będą mieć darmową wizę? Pewnie Władimir chce przyciągnąć turystów, bo gospodarka Rosji kuleje i nie może sobie ciągle pozwolić na sankcje odwetowe, bo gospodarka mu padnie, a przecież Rosja jest ponad 50 razy większa od Polski, ma wszytkie surowce w tym ropę i gaz, a jej PKB jest zaledwie 3 razy większe od polskiego. Jakby tym krajem zarządzali rozsądni ludzie to Rosja powinna być najbogatsza na świece, a tak nie jest. To o czymś świadczy.
Zen (2019.06.26)
A dlaczego nie liczy? U mnie w kościele rzymskokatolickim ksiądz udostepniał parę razy popowi Kościół.
Zen (2019.06.26)
Będą świadczyć o pokojowym nastawieniu dopóki jakis Mołodiec nie wymusi od nich łapówy, albo nie wybije im zębów kastetem. :D
(2019.06.26)
Tak robią polscy kibole i młodzież wszechpolska.
(2019.06.26)