UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Putin już nie raz gadał że zbuduje kurorty wczasowe już na Krymie miał zbudować i w Soczi, a po igrzyskach są tam pustki, ciekawe skąd weźmie te tlumy turystów i co oni tam będą oglądać. Skoro w Polsce jest nieporównywalnie lepsza oferta turystyczna, jest więcej atrakcji i ogrom zabytków. A tam? Kupa wojska i wszędzie przepustki. Ale w sumie te wizy bezpłatne i tak będą korzystne. Zalew odżyje i ruch statków pasażerskich może do Rosji i z Rosji do Elbląga.

Zen

Anuluj