UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za darmo od ruskich to nikt jeszcze nigdy nic nie dostał prócz kijem po plecach, te darmowe wizy to jakaś pułapka, pewnie chodzi na zainfekowanie wirusami sprzetu, może KGB ma plan zbotowania kompów i telefonów, może chodzi na ich blkowanie np żeby nie odbierały informacji alarmowych od polskich władz, na pewno nie chodzi o turystykę bo obwód nie posiada nawet szczatkowej bazy turystycznej, nie ma tam dosłownie nic, po plażach jeżdża poduszkowce z wojskiem i nie przejmują się plażowiczami, pływac też nie zabradzo bo port wojenny itd, zastanowiłbym się z 1000 razy zanim bym ściagnął na swój sprzęt chocby jeden plik z Rosji, kraju zarządzanego przez byłego KGB-owca, dla którego zestrzelić samolot pasażerki z 450 ludzmi jadącymi na wakacje to jak splunąc
l,pl,