UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobre rozumiem że w starym polu to imprezy są z klimą? Czy dożynki zimą organizują żeby się nikt nie pocił :-) ludzie o co Wam chodzi? Nie chcecie nie chodźcie poprostu!

Mieszkanka

Anuluj