UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobre rozumiem że w starym polu to imprezy są z klimą? Czy dożynki zimą organizują żeby się nikt nie pocił :-) ludzie o co Wam chodzi? Nie chcecie nie chodźcie poprostu!
Mieszkanka
Dobre rozumiem że w starym polu to imprezy są z klimą? Czy dożynki zimą organizują żeby się nikt nie pocił :-) ludzie o co Wam chodzi? Nie chcecie nie chodźcie poprostu!
Mieszkanka