UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do żużlowiec emerytom to ty gnojku możesz zazdrościć ich czasów oni potrafili się bawić nie tak jak wy nachlć się piwska rozwalić przystanek tramwajowy albo skopać komuś auto piszesz same emeryty i żule a ty kim jesteś ? patologia z 500plus


Anuluj