Wybrany wątek opinii
Widzisz cepie - ja chociaż mam odwagę się podpisać - a co do zgreda -oj byś się pomylił beneficjencie patologicznego programu socjalnego dzięki któremu twój sąsiad na ciebie zapie. .. .. rdziela - o ile nie mieszkasz gdzieś w jakiejś szopie zbitej z desek a każde takie imprezy są dla ciebie okazją do zjadania z tacek i spijania po kimś nie dopitego browara - haha - z tego kraju owszem wypie. .. .. ale nierobów leserów i chorych psychicznie - = i uważaj żeby ciebie coś w zad nie zaczęło uwierać bo nie wiem czy się wyprostujesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Kapla jest samotny i stęka tylko przed czasopismami.... widac ze brakuje mu baby.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0