UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do żużlowiec emerytom to ty gnojku możesz zazdrościć ich czasów oni potrafili się bawić nie tak jak wy nachlć się piwska rozwalić przystanek tramwajowy albo skopać komuś auto piszesz same emeryty i żule a ty kim jesteś ? patologia z 500plus