UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Specjal i to Elbląski po 7 zł 0,4,puszka 8zł Zdzierstwo, Browar sponsor a piwo DROGIE. Nie kupię już specjala.

BODZIO

Anuluj