UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Specjal i to Elbląski po 7 zł 0,4,puszka 8zł Zdzierstwo, Browar sponsor a piwo DROGIE. Nie kupię już specjala.
BODZIO
Specjal i to Elbląski po 7 zł 0,4,puszka 8zł Zdzierstwo, Browar sponsor a piwo DROGIE. Nie kupię już specjala.
BODZIO