UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mimo wszystko na dożynkach w Starym Polu jest dużo przyjemniej i ciekawiej, bo nie organizuje tego Elbląg! Jest atmosfera, kolorowo, kwiaty, muzyka do tanca bo to w koncu lato ! Mniejsze nie znaczy ze gorsze! Liczy się klasa, pomysł i chęć! Tu co rok to na siłę szukanie byle czego! Tu pada wszystko i poziom osiąga dna! I prosba! W te gorace dni róbcie cos z klimą bo ze smrodu potu i parujących ciał trudno załatwiać urzedowe sprawy!czas wejść do 21 wieku! Bo ostatnio spedzona godzina w u m doprowadzila mnie i dziecko do prawie udaru!! I zapraszam do Starego Pola na imprezy!