UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty pil a ty to pewnie beneficjent 500plus co? Skoro ci taka wiocha pasuje to zapewne tak jest. Jest na co z mops-u rwydawać co nie? Naprawdę to miasto schodzi na psy, jedna dwie lokalne kapele szału nie ma, powinni za free grać, jarają się jakby na Woodstock grali a tak naprawde nie wiedzą że większość przychodzi po to żeby sie sąsiadom i znajomym pokazać i nachalć na legalu pod chmurką. Przypomnę Wam że choćby za Słoniny czy Dziewiałtowskiego były organizowane imprezy z patronatem EB bo wtedy E B stało bardzo dobrze. IRA, KULT, OZ, KUKULSKA, wtedy było stać, Można było naprawdę zajebiście spędzić czas. A dziś? Janusze, Sebiksy, Grażyny jakaś Markowska gwiazdka dwóch piosenek itp itd etc

Kapla

Anuluj