UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zawsze super impreza w emblongu hahahaha !! Wszędzie odur śmierdzącego piwska i starego żarcia !!!! Mam prośbę do emblonskiej firmy EPWIK ustawcie pare beczkowozów z darmową wodą żeby chołota mogła się umyć przed wejściem na imprezę masową bo śmierdzi strasznie od większości tu przybyłych !!!! Emblong = duża wiocha !!!!

Polak

Anuluj