UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziekujemy restauracji Amore MIo bo dzieki im z mężem mogliśmy naprawdę dobrze i w dobrym stylu sie pobawić! To jedyny plus tych dni! Bylo super, jedzenie, tance i klimat!
Dziekujemy restauracji Amore MIo bo dzieki im z mężem mogliśmy naprawdę dobrze i w dobrym stylu sie pobawić! To jedyny plus tych dni! Bylo super, jedzenie, tance i klimat!