UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nie było telebimu by stojący dalej mogli obejrzeć artystów. Przecież są osoby którym by to pomogło w widzeniu. Czy to takie trudne do ralizacji i ogarniecia. Technika sie klania przeciez to miasto 130 tysieczne.