UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda że nie było telebimu by stojący dalej mogli obejrzeć artystów. Przecież są osoby którym by to pomogło w widzeniu. Czy to takie trudne do ralizacji i ogarniecia. Technika sie klania przeciez to miasto 130 tysieczne.