35
17.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja wierze ze duzo rozmuw jest prowadzonych Niema umuw jeszcze to sie o tym niepisze tylko wrubel nic nie cwirka na temat prostej Niech redaktor ruszy troche sie i przejdzie sie do niego I znim porozmawia bo niepamietam artykulu Jakie prezydent MA plany Co do 1zespolu w naszym miescie a jak som to niech podaje terminy ten temat nie jest czyms nowym w naszym miescie
???? (2019.06.18)
Kup sobie słownik tragedia
(2019.06.18)
@Ramirez - Chcesz mi zafundować wakacje z prałatem czy bilet na VIP OE w jego towarzystwie ?
Orzis (2019.06.18)
jaja -trener ma kompletować skład a nie wie czy z nim przedłużą kontrakt. .. Co za zarządca klubu!!!!! Może liczy na to, że trener zapomni i albo się zwinie albo będzie pracował za darmo!!! Kto w końcu pogoni tego chciwego nieudacznika???
siesta777 (2019.06.18)

info

14  
  0
Pierwsze to kontrakt z trenerem albo rozwiązanie. .. Dwa. .. od kiedy to Prezes jest od ustalania kto bedzie kopał w klubie. To trener mówi kogo chce mieć w drużynie a prezes jest od tego żeby się dogadać o kase. Nawet W concordii ludzi dobiera Łukasz. A tu. .. kogo dostaniesz tym grasz. to chyba nie ten poziom rozgrywkowy. amen
123...xyz (2019.06.18)

info

11  
  1
Według życzenia:-)
Ramirez (2019.06.18)
Po co mu slownik- on chce sie znac na pilce , a nie na wyrazach jak ktory sie pisze - choc bys nie wiem jak sie staral, to i tak zawsze gdzies zrobisz byka i jakis madrala cie bedzie poprawial- sam nasz prezydent i Lechu i Komor. robili byki i tez z tym jakos zyja-- i to jak!
(2019.06.18)
?Gruby kręci śruby? next season soon. Nie ma trenera, nie ma 11 zawodników, ludzi, nie piłkarzy. Przedłużył z trzema, zamydlił oczy i liczy na... to, że w II lidze będą kopać rezerwy, które powinny teraz mieć urlop, a nie bez przerwy trenować. Ktoś na głowę upadł. To co wyprawia ten szaleniec musi skończyć się fatalnie. Poprzedni sezon na farcie, w tym ręcznik rzucony jeszcze w czerwcu. A miasto biernie się przygląda i daje pieniądze na ten bajzel na kółkach.
AmoreMio (2019.06.18)

info

11  
  0
A może ksiądz jest chory dajmu mu spokój nich tak będzie jakoś się wszystko ułoży
Prałat (2019.06.18)

info

2  
  0
Walczyć trenować ksiądz w czerwcu musi balować w lipcu się leczyć a w sierpniu załatwiać rzeczy
Hicior (2019.06.18)

info

4  
  0