UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

?Gruby kręci śruby? next season soon. Nie ma trenera, nie ma 11 zawodników, ludzi, nie piłkarzy. Przedłużył z trzema, zamydlił oczy i liczy na... to, że w II lidze będą kopać rezerwy, które powinny teraz mieć urlop, a nie bez przerwy trenować. Ktoś na głowę upadł. To co wyprawia ten szaleniec musi skończyć się fatalnie. Poprzedni sezon na farcie, w tym ręcznik rzucony jeszcze w czerwcu. A miasto biernie się przygląda i daje pieniądze na ten bajzel na kółkach.

AmoreMio

Anuluj