UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
?Gruby kręci śruby? next season soon. Nie ma trenera, nie ma 11 zawodników, ludzi, nie piłkarzy. Przedłużył z trzema, zamydlił oczy i liczy na... to, że w II lidze będą kopać rezerwy, które powinny teraz mieć urlop, a nie bez przerwy trenować. Ktoś na głowę upadł. To co wyprawia ten szaleniec musi skończyć się fatalnie. Poprzedni sezon na farcie, w tym ręcznik rzucony jeszcze w czerwcu. A miasto biernie się przygląda i daje pieniądze na ten bajzel na kółkach.
AmoreMio