UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja wierze ze duzo rozmuw jest prowadzonych Niema umuw jeszcze to sie o tym niepisze tylko wrubel nic nie cwirka na temat prostej Niech redaktor ruszy troche sie i przejdzie sie do niego I znim porozmawia bo niepamietam artykulu Jakie prezydent MA plany Co do 1zespolu w naszym miescie a jak som to niech podaje terminy ten temat nie jest czyms nowym w naszym miescie
????