35
17.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wy nie szanujecie zadnego trenera -jak Boros zrobil awans i wygral trudne mecze z Motorem, a potem przez kolejne dwa sezony Olimpia byla w czubie ligi i kazdy czul respekt przed nami - to wtedy trener byl dobry. Gdy mu ksiezulo rozmontowal druzyne , bo chytry i jak zawsze tak i tym razem ignoruje zawodnikow i nas kibicow ,-to trener byl zly.Widze ze tego duzo osob nie rozumie , ale i Nocon podobnie jak Boros nic nie moze zrobic -bo to ksiezulo decyduje o kasie i kontraktach - a ze jest chytry jak kazdy klecha - to mu zawodnicy dziekuja i odchodza do innych klubow. A tak przy okazji to Boros ze swoimi chlopakami mogl walczyc o l lige , ale ksiezulo skutecznie mu przeszkadzal wpuszczajoc cala chmare mlodziezowcow --Nocon o zaden awans nie walczyl a jedynie o utrzymanie i tak fuksem , bo przyszlo w ostatnich sekundach.Trzeba jednak przyznac , ze tez jest dobrym trenerem - bo z niemozliwego zrobil mozliwe.Konkludujac -do poki w Olimpi bedzie prezesem -skapy i arogancki prezes ksiezulo do puty Olimpia nie ma co marzyc o wyzszej lidze.,a ze wtoruje mu kolega Lukasz i wychwala go pod niebiosa jak hosanne na wysokosci , a na ziemi spokoj bo ich wspolne motto to lll liga -max- tak chce urzad i kolega Traks .Wiecej grzechow nie pamietam , powiem tyle co wie kazdy kibic - zostaw ksieze nas w spokoju/na plebanie w trudzie znoju/ idz swe dziadki -wiare w boga/ uczyc je -bo nas ogarnia trwoga/ wiec zabieraj sie i ruszaj/ mu nie chcemy ciebie tutaj
Prorok jakis (2019.06.17)
Jeszcze nie zaczęli jeszcze niewiadomo kto zagra tak naprawdę nic jeszcze niewiadomo poza trzema zawodnikami a Ty piszesz ze spadek murowany ,a wes ty się je... W łeb pesymisto
? (2019.06.17)

info

11  
  6
Ojcze nasz Pawle Guminiaku -Swięć się imie twoje !!!Prezesie OE, Szefie Parafii w Cieplicach, Prezesie 2 ligi pilkarskiej, Kapelanie sportowowcow WiM, laureacie orderu złotej kluchy. Przyjdz krolestwo twoje !! Na twitterze, facebooku i stronie oficjalnej OE juz przyszlo. Zenada wstyd i beka na cała Polske. Badz wola Twoja Pawle!! Trener otwiera przygotowania majac 2 tyg kontraktu-najlepsi piłkarze uciekają a my zapraszamy na casting chlopcow z lig parafialnych oraz zdolnych juniorow. Wazne aby byli ładni -ksiadz Paweł lubi chlopcy kiedy sa ładni (nie wodz Nas na pokuszenie Paweł !!!). Do tego czekamy na urlop Zaręby (koniec zbioru Jagod w ok polowy sierpnia ) i na przepustke Markowskiego z ZK Potulice. I zbaw nas od złego Paweł !!Zbaw nas Paweł od 1 ligii i nowej trybuny, od Pucharu Polski i emocji. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj !!Biletow po 25 zl -PPV z treningow Olimpii Eblag, 0-5 z polową 2 Ligi. koszulek meczowych z nazwiskami innych zawodnikow, szydery plynacej z Trojmiasta i Olsztyna. .I odpusć nam kibiom OE nasze winy !!! Nam tylko zalezy na tym klubie. .wiec nie rozumieja co czynia wyzywajac Cie od najgorszych -oni nie wiedzą ze Pawel Guminiak jest Bogiem
Orzis (2019.06.18)
Jeden wielki skandal. Szatkowanie drużyny niepewność w kwestii trenera żadnego planu sportowego A potem sezon wstydu i czekania na cud . Ja już dziękuję bawcie się dobrze ale sami .
(2019.06.18)

info

7  
  2
A w Stomilu codziennie nowy kontrakt, mozna? Brak kasy to widac po odchodzacych pilkarzach i Casting nowych. .. ) walka o utrzymanie bedzie bardzo trudna, bo wszyscy sie zbroja!!!
fax (2019.06.18)

info

8  
  1
Dlaczego obrażasz ludzi? To brzydko... Dostaniesz karę w takim razie...
Ramirez (2019.06.18)
Orzis podoba mi sie ta modlitwa- choc klecha arogant ma i tak nas i wszystko w glebokim powazaniu
Kll (2019.06.18)
Szanowni Państwo. To że włodarz z Agrykola wciąż popełnia te same błędy nie jest żadnym odkryciem. Po zakończeniu sezonu już na drugi dzień powinno się rozpocząć realne wzmacnianie składu. A w Olimpii co ? , przerwa rozprężenie. Po raz kolejny co wartościowi zawodnicy mają już kluby a 2 ligowców i z Elbl?ga pozostały do wyboru piłkarskie ochłapy i liczenie na cud. Czy nikt nie widzi że prezes ( tylko z nazwy ) tak naprawdę spełnia się tylko w sporcie młodzieżowym . Ryba psuje się od głowy i z całym szacunkiem , a ostatni sezon i rzeczy które się wydarzyły dyskwalifikują włodarze jako osobę zdolną do kierowania klubem. Otacza się Pan miernotami przytakującymi Pana decyzjom , brak konstruktywnych osób potrafiących powiedzieć Stóp. Taki prowadzenie klubu , z brakiem elementarnej wiedzy na temat zarządzania prowadzi do tego że jesteśmy pośmiewiskiem i nikt o zdrowym umyśle nie przyjdzie do tak zarządzanego pseudo klubu
9 (2019.06.18)
My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz. Księże Pawle wierzymy w twoje dobre decyzje.
Rumcajs (2019.06.18)

info

2  
  11
Minusowanie mojego komentarza Prezesie , nie zmieni prawdy o klubie i sposobie a raczej jego braku jeśli chodzi o zarządzanie klubem .
9 (2019.06.18)