UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaja -trener ma kompletować skład a nie wie czy z nim przedłużą kontrakt. .. Co za zarządca klubu!!!!! Może liczy na to, że trener zapomni i albo się zwinie albo będzie pracował za darmo!!! Kto w końcu pogoni tego chciwego nieudacznika???
siesta777