UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaja -trener ma kompletować skład a nie wie czy z nim przedłużą kontrakt. .. Co za zarządca klubu!!!!! Może liczy na to, że trener zapomni i albo się zwinie albo będzie pracował za darmo!!! Kto w końcu pogoni tego chciwego nieudacznika???

siesta777

Anuluj