A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
We wrześniu programy i już dwa punkty mamy październik przetrwamy a listopad już odrabiamy w grudniu pospimy styczeń,luty cos naprawiamy i chyba trenera zmienimy kwiecień pogramy maj nadrabiamy i w czerwcu sie utrzymamy
Zapomniałem o marcu niech bedzie po polsku jak w garcu to naprawde niejest śmieszne obudzmy się a wcale ten czerwiec nie musi być tak słodki i litosciwy jak był
Zobaczcie kto naprawdę rządzi w klubie! Konończuk, Romanowski i "cebula" Kaczmarczyk (w-ce prezes ds. szkolenia 'o mój boże') Prezes to taka maskotka klubowa jako ksiądz ma wszędzie drzwi otwarte wszędzie wlezie :) dobry układzik itd. Ale niestety tak się nie utrzyma Olimpii w 2 lidze! Kibice zostali uśpieni przez amatorów którzy siedzą w zarządzie traktują klub jak swój prywatny. Jeżeli z trenerem się nie dogadają to jak Cebula ma papiery na pierwszego to będziemy mieli super trenera na lata ha ha ha marny kopacz z rezerw Olimpii z dawnych lat i tak wysoko dziś siedzi :( Mam wiele pytań ale czy to warto pisać? jak zero odpowiedzi. a w naszym mieście zero prawdziwych dziennikarzy dociekliwych itd tutaj to jedna banda miłych gości co jeden drugiemu w d.. wchodzi, masakra.
Oto terminarz spotkań:
25.06 (wtorek) Olimpia Grudziądz - wyjazd,
29.06 (sobota) Elana Toruń - wyjazd,
6.07 (sobota) Sokół Ostróda - miejsce do uzgodnienia,
9.07 (wtorek) Arka Gdynia (Gniewino),
13.07 (sobota) Gryf Wejherowo - dom,
20.07 (sobota) Bałtyk Gdynia - dom
To jak to się ma z informacja na portel-u ?????
@???? - ORTOGRAFIA sie KLANIA. Najpierw ortografia potem pisanie na forum