UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pierwsze to kontrakt z trenerem albo rozwiązanie. .. Dwa. .. od kiedy to Prezes jest od ustalania kto bedzie kopał w klubie. To trener mówi kogo chce mieć w drużynie a prezes jest od tego żeby się dogadać o kase. Nawet W concordii ludzi dobiera Łukasz. A tu. .. kogo dostaniesz tym grasz. to chyba nie ten poziom rozgrywkowy. amen
123...xyz