UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja wierze ze duzo rozmuw jest prowadzonych Niema umuw jeszcze to sie o tym niepisze tylko wrubel nic nie cwirka na temat prostej Niech redaktor ruszy troche sie i przejdzie sie do niego I znim porozmawia bo niepamietam artykulu Jakie prezydent MA plany Co do 1zespolu w naszym miescie a jak som to niech podaje terminy ten temat nie jest czyms nowym w naszym miescie

????

Anuluj