UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwsze to kontrakt z trenerem albo rozwiązanie. .. Dwa. .. od kiedy to Prezes jest od ustalania kto bedzie kopał w klubie. To trener mówi kogo chce mieć w drużynie a prezes jest od tego żeby się dogadać o kase. Nawet W concordii ludzi dobiera Łukasz. A tu. .. kogo dostaniesz tym grasz. to chyba nie ten poziom rozgrywkowy. amen

123...xyz

Anuluj