A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@antykacap- wybory odbyły się pól roku temu, trzeba było startować na ten urząd, byłbyś dziś tym któremu płacą inni - jest jeden dylemat -kto by na cię zagłosował. Och polaczki, dla was każdy wróg, kto ma więcej od was.
Jednak w Elblągu można spełnić marzenia za nasze pieniądze ,takich jest więcej w tym miasteczku,a naiwni dalej na nich głosują,widać tu nejniższa krajowa dla ludzi najlepsza,niewolnicy......
@Robespierre-podpowiem ci kto jeszcze za nasze pieniądze spełnia marzenia- premier, prezes, policjanci, nauczyciele, lekarze, strażacy -i tak do rana wymieniać ? Dlaczego ty nie spełnisz swoich?
Jeszcze ponowię wypowiedź My Mieszkańcy kiedy spełnisz Nasze Marzenia te najprostrze basen dolinka amfiteatr kolej nadzalewowa,wstydu nie masz jeszcze się publicznie pokazujesz ja bym cię jeszcze finansowo obciążył tak jak reszte twoich poprzedników
Mogą uzupełnić wykształcenie i poszukać lepiej płatnej pracy.
Ma czelnosc pozowac z harlejem, a miasto lezy i kwiczy.
Prezydencie ty spelniles juz swoje marzenie. Naszym na pewno nie jest wezel przesiadkowy w postaci... no wlasnie czego? 2 biletomatow, czy wiat przystankowych. Idzie lato miasto nie ma kapieliska, park dolinka nie ma amfiteatru, gora chrobrego nasza duma zamknieta, w bazantarni poniszczone szlaki. Do pracy, a nie chwalic sie harlejem, a glowe posypac popiolem!
A kiedy wyremontujesz ten basen Czarnobylski nie masz honoru człowieku jesteś włodarzem 120 tysięcznego miasta jesteśmy ludzmi żądamy wyremontowania basenu t nawet komuna potrafiła nam udostępnić naszym dzieciom i mieszkańcom zdejmij końcu okulary i przejrzyj na oczy nie chcemy sadzawek żądamy basenu starej formie niedługo wybory rozliczymy was na pewno
mój sąsiad też spełnił marzenie i kupił sobie motorek, p.o.pi.er.duje nim teraz pół soboty gdy ustawia gaźnik, a prócz tego po.p.pierdu.je bo jeździ z domu na miasto i na powrót , z 20 razy dziennie
Zabrał głos Ukrainiec.