UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy wyremontujesz ten basen Czarnobylski nie masz honoru człowieku jesteś włodarzem 120 tysięcznego miasta jesteśmy ludzmi żądamy wyremontowania basenu t nawet komuna potrafiła nam udostępnić naszym dzieciom i mieszkańcom zdejmij końcu okulary i przejrzyj na oczy nie chcemy sadzawek żądamy basenu starej formie niedługo wybory rozliczymy was na pewno