UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednak w Elblągu można spełnić marzenia za nasze pieniądze ,takich jest więcej w tym miasteczku,a naiwni dalej na nich głosują,widać tu nejniższa krajowa dla ludzi najlepsza,niewolnicy......

Robespierre

Anuluj