87
11.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
znowu cenzura jak zwykle napisałem o basenie miejskim kole w oczy prawda takie komentarze są kasowanebrawo pogratulować to spuścizna po komunie jeszcze tu gości
(2019.06.11)

info

3  
  0
możemy tyko pisać jak w Korei nasz dzielny wódz kupił sobie wspaniały brum brum to przejdzie
(2019.06.11)

info

10  
  0
No właśnie a gdzie moje komentarze 2???
(2019.06.11)
Przecież on jeździć nie umie. Jemu ci najwyżej taczka
(2019.06.11)

info

3  
  1
mnie g. .. .. o obchodzi ze on kupi sobie motor
(2019.06.11)

info

6  
  0
będzie miał na czym odjechać po wyborach
(2019.06.11)

info

7  
  1
ciekawe co poprzepisywał na żonę
(2019.06.11)

info

2  
  0
Kup sobie basenik dmuchany, kompieloweczki i masz kąpielisko.
(2019.06.11)
Wymagać to ty od siebie możesz, on też płaci, w takim razie od Ciebie też globie może wymagać!!!
(2019.06.11)
Szerokości i przyczepności panie Prezydencie.
Lat (2019.06.11)

info

2  
  3