A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
znowu cenzura jak zwykle napisałem o basenie miejskim kole w oczy prawda takie komentarze są kasowanebrawo pogratulować to spuścizna po komunie jeszcze tu gości
możemy tyko pisać jak w Korei nasz dzielny wódz kupił sobie wspaniały brum brum to przejdzie
No właśnie a gdzie moje komentarze 2???
Przecież on jeździć nie umie. Jemu ci najwyżej taczka
mnie g. .. .. o obchodzi ze on kupi sobie motor
będzie miał na czym odjechać po wyborach
ciekawe co poprzepisywał na żonę
Kup sobie basenik dmuchany, kompieloweczki i masz kąpielisko.
Wymagać to ty od siebie możesz, on też płaci, w takim razie od Ciebie też globie może wymagać!!!
Szerokości i przyczepności panie Prezydencie.