UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@antykacap- wybory odbyły się pól roku temu, trzeba było startować na ten urząd, byłbyś dziś tym któremu płacą inni - jest jeden dylemat -kto by na cię zagłosował. Och polaczki, dla was każdy wróg, kto ma więcej od was.

zasiłwek