UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydencie ty spelniles juz swoje marzenie. Naszym na pewno nie jest wezel przesiadkowy w postaci... no wlasnie czego? 2 biletomatow, czy wiat przystankowych. Idzie lato miasto nie ma kapieliska, park dolinka nie ma amfiteatru, gora chrobrego nasza duma zamknieta, w bazantarni poniszczone szlaki. Do pracy, a nie chwalic sie harlejem, a glowe posypac popiolem!

Glos ludu

Anuluj